HGM ASANSÖR

ASANSÖR HİZMETLERİMİZ

HGM Asansör olarak siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmetler asansör yönetmeliğine uygun ve tüm standartları kapsamaktadır.

Asansör Montajı / Katlar arası erişim bizim işimiz.

Bir kattan diğer bir kata erişim yaşadığımız ve çalıştığımız dünyada önemli bir gereksinim. HGM Asansör, hizmetlerimizi katlar arası erişim sağlamak için profesyonelce hazırlıyoruz. HGM Asansör, binaların gelişimine eşlik eder ve zaman içerisinde değerlerini korumalarına yardımcı olur. HGM Asansör, kalite ve güvenliğin markası olarak tanınır. Emin olun siz bizi tercih ederken, doğruyu tercih etmiş olursunuz.

Bakım Arıza Servisi

HGM Asansör Servis kalitesi, binanızın içerisinde güvenilir hareketlilik anlamını taşıyor. HGM Asansör, sizin asansörünüzün güvenilir bir şekilde çalıştıracak olası problemlere önleyici bakım programları yapacaktır.

Asansör Revizyon / Modernizasyon

HGM Asansör modernizasyon çözümleri asansörleri hareket halinde tutuyor. Asansörlerinizin yaşı 10 yılın üzerindeyse, bina kullanım amacınız değiştiyse, uzun bekleme ve sık arıza şikayetleri oluyorsa veya daha yeni modern teknolojik binalarla rekabet halindeyseniz, HGM Asansör diyor ki, sizin için çözümü asansör revizyon / modernizasyondur.

 

Asansör Montaj ve Ürün Teslim Edilmesi Süreci
Hgm Asansör Ekip Koordinasyonu
Asansör arıza durumunda acil müdahale ekibi
Asansör Yeşil Etiket Süreci ve Yeşil Etiket Alımı.

Neden Farklıyız?

Bir çok müşterimizin bizi tercih ettikten sonra söyledikleri.

 • -Yeniliklere ve değişime açık olmamız,
 • -Gelişen teknolojileri takip etmemiz,
 • -Kalitenin yükselmesi amacıyla tedarikçilerle iletişimde olmamız,
 • -Sektöründe saygın, güvenilir firması olmamız,
 • -Müşteri şikayetlerini olumlu sonuçlara çevirmek,
 • -Çözüm sunmak, beraber çalışmak, memnuniyet sağlamak.
hgm_asansör_hizmetlerimiz_banner-3

Bir ürünün toplam kalitesi, o ürünün imalatında kullanılan malzeme ve komponentlerin ayrı ayrı sahip olduğukalite değerlerinin bir bütünü olarak değerlendirilebilir. Bundan dolayı, asansörlerimizde ilgili yönetmelik vestandartlara uygun ve sürekli olarak test, muayene ve kontrol prosedürlerine tabi tutulan kaliteli malzemeve komponentleri kullanmaktayız. Firmamızın dayandığı bu felsefe, HGM asansörlerinin her birine satıştan, teknik servise kadar her aşamada proje-imalat-montaj-teknik servis süreçleri boyunca üstün kalite damgasının vurulmasının bir güvencesidir.

Firmamız için, “kalite” sadece ulaşılan ve korunan bir düzey değil, koşullara göre iyileştirilen, geliştirilen ve yenilenen bir hedeftir, ve tüm firma çalışanlarının paylaştığı bir sorumluluktur….

Kalite ve Güven firmamızın geleceğinin teminatıdır.

HGM Asansör olarak bazı değerlerimiz ve değer yargılarımız var, kendimize hedefler çizdik ve bu sistemli çalışma ile geçmişte ve günümüzde olduğumuz gibi gelecekte de burada olacağız.

 • -Yeniliklere ve değişime açık olmak,
 • -Gelişen teknolojileri takip etmek,
 • -Kalitenin yükselmesi amacıyla tedarikçilerini teşvik etmek,
 • -Sektöründe saygın, güvenilir, öncü olmak,
 • -Müşteri şikayetlerini olumlu bir deneyime çevirmek,
 • -Çözüm sunmak, beraber çalışmak, memnuniyet sağlamak