• Başlangıç 1989

  Şirketimizin kurucusu, Ahmet YÜKSEL 1989 yılından itibaren değişik şirketlerde farklı görev ve sorumluluklarla asansör sektöründe işe başlamıştır.

 • Yıl 1995

  Ahmet YÜKSEL Asansör Sektöründe kendisine özgü tarzı ve duruşu ile bir çok üretici firma tarafından itibar ve güvenle bahsedilme ivmesini kazanmıştır. Bir kaç yıl içerisin de kendi şirketinin kurmak için hazırlıklara start vermiştir.

 • Yıl 2003 Kuruluş

  Ahmet YÜKSEL ve ekibi HGM ASANSÖR .Şirketini kurmuş, asansör sektöründe hizmet vermek için hazır hale getirmiştir.

 • Yıl 2010

  Artık HGM ASANSÖR kendi sektöründe bilinen, aldığı sorumlulukları ve projeleri eksiksiz teslim eden asansör montaj sürecini yeşil etiket almak dahil, kendi içerisinde barındırdığı makine mühendisleri ile koordineli iş teslimi yapmıştır.

 • Yıl 2019

  HGM ASANSÖR kurulduğu günden bugüne kadar bir çok proje de yer almış sektörde ki gelişmeleri yakından takip ederek yeni nesil asansör sistemleri konusunda yönetmeliğe uygun eksiksiz iş teslimi yapmaya devam ediyor...siz değerli müşterilerimizi kaliteli ve güvenilir asansör yönetmeliğine uygun kısa bir yolculuğa davet ediyoruz.

Şirketimizin kurucusu olan Ahmet YÜKSEL 1989 yılından itibaren değişik şirketlerde farklı görev ve sorumluluklarla asansör sektöründe işe başlamıştır. Gerek montaj aşamasında gerekse montaj sonrası hizmetlerle, ülkemizde ve yurt dışında bir çok projeyi başarı ile gerçekleştirmiştir. Bu çalışmalar sonrasında kumanda tablosu, asansör makinesi, montaj, bakım ve tüm imalat safhalarında deneyim kazanmıştır. Bu deneyimlerin bir sonraki aşamasında 2012 yılında “HGM Asansör” olarak kendi şirketini kurmuştur. Geçmişten gelen bilgi ve birikimin ışığında sektörde yepyeni bir anlayış ve kurumsallık adı ile yola başlamıştır.

HGM Asansör, geçmişin birikimlerini geleceğin teknolojisini kullanarak, kurumsal anlayışın ve sorumluluğun bilinciyle her türlü asansörün montaj, revizyon ve bakım hizmetini en gelişmiş teknoloji ürünleriyle müşterilerimize kaliteli ve hızlı hizmeti vermektedir.

 

HGM Asansör montaj sonrası bakım-onarım hizmetleri, 7/24 hizmet anlayışı ve müşteri odaklı yaklaşımları uygulamayı hedefleyerek sektörde öncü kuruluş olma yolunda ilerlemekte, disiplin ve yılların vermiş olduğu uzmanlık ve bilgi birikimi, tecrübeli montajcıları, bakım ve arızacıları ile hizmet vermektedir.

Kalite Politikamız

Bir ürünün toplam kalitesi, o ürünün imalatında kullanılan malzeme ve komponentlerin ayrı ayrı sahip olduğukalite değerlerinin bir bütünü olarak değerlendirilebilir. Bundan dolayı, asansörlerimizde ilgili yönetmelik vestandartlara uygun ve sürekli olarak test, muayene ve kontrol prosedürlerine tabi tutulan kaliteli malzemeve komponentleri kullanmaktayız. Firmamızın dayandığı bu felsefe, HGM asansörlerinin her birine satıştan, teknik servise kadar her aşamada proje-imalat-montaj-teknik servis süreçleri boyunca üstün kalite damgasının vurulmasının bir güvencesidir.

Firmamız için, “kalite” sadece ulaşılan ve korunan bir düzey değil, koşullara göre iyileştirilen, geliştirilen ve yenilenen bir hedeftir, ve tüm firma çalışanlarının paylaştığı bir sorumluluktur….

Kalite ve Güven firmamızın geleceğinin teminatıdır.

Vizyonumuz

HGM Asansör olarak bazı değerlerimiz ve değer yargılarımız var, kendimize hedefler çizdik ve bu sistemli çalışma ile geçmişte ve günümüzde olduğumuz gibi gelecekte de burada olacağız.

 

 • -Yeniliklere ve değişime açık olmak,
 • -Gelişen teknolojileri takip etmek,
 • -Kalitenin yükselmesi amacıyla tedarikçilerini teşvik etmek,
 • -Sektöründe saygın, güvenilir, öncü olmak,
 • -Müşteri şikayetlerini olumlu bir deneyime çevirmek,
 • -Çözüm sunmak, beraber çalışmak, memnuniyet sağlamak