Hakkımızda

Geçmişin Birikimi, Geleceğin Teknolojisi
HGM Asansör

Şirketimizin kurucusu olan Ahmet YÜKSEL 1989 yılından itibaren değişik şirketlerde farklı görev ve sorumluluklarla asansör sektöründe işe başlamıştır. Gerek montaj aşamasında gerekse montaj sonrası hizmetlerle, ülkemizde ve yurt dışında bir çok projeyi başarı ile gerçekleştirmiştir. Bu çalışmalar sonrasında kumanda tablosu, asansör makinesi, montaj, bakım ve tüm imalat safhalarında deneyim kazanmıştır. Bu deneyimlerin bir sonraki aşamasında 2012 yılında “HGM Asansör” olarak kendi şirketini kurmuştur. Geçmişten gelen bilgi ve birikimin ışığında sektörde yepyeni bir anlayış ve kurumsallık adı ile yola başlamıştır.

HGM Asansör, geçmişin birikimlerini geleceğin teknolojisini kullanarak, kurumsal anlayışın ve sorumluluğun bilinciyle her türlü asansörün montaj, revizyon ve bakım hizmetini en gelişmiş teknoloji ürünleriyle müşterilerimize kaliteli ve hızlı hizmeti vermektedir.

HGM Asansör montaj sonrası bakım-onarım hizmetleri, 7/24 hizmet anlayışı ve müşteri odaklı yaklaşımları uygulamayı hedefleyerek sektörde öncü kuruluş olma yolunda ilerlemekte, disiplin ve yılların vermiş olduğu uzmanlık ve bilgi birikimi, tecrübeli montajcıları, bakım ve arızacıları ile hizmet vermektedir.

Kalite Belgelerimiz

gururla

32
yıl

İşimizi
sürdürdüğümüz
9 farklı ülke

Tamamlanan Proje

Grup Üyeleri

İlerleyen Projeleri

Yıllık Tecrübe

Yakın Zamanda Gönderilenler

  • info@example.com
  • 6701 Democracy Blvd, Suite 300, USA