Koronavirüs Sürecini Nasıl Yönetiyoruz?

Koronavirüs Sürecini Nasıl Yönetiyoruz?

Dünyayı hala tetikte ve etkisi altında tutan Koronavirüs sebebiyle yaşamın her alanında alınan tedbirler geçerliliğini koruyor. HGM Asansör olarak bizler de temasın çok sık olduğu asansörler için inovatif adımlar atarak, mobilitenin devamlılığı için gündeme uygun çözümler geliştirerek pandemi döneminde gerekli önlemleri alıyoruz.

Asansörler Çalışmaya Devam Ediyor

Asansörler günlük hayatın ve dikey mimarinin vazgeçilmez bir parçası. Asansörlerle birlikte uzun yürüyüş hatlarındaki trafiği azaltmak ve daha konforlu hale getirmek için kullanılan yürüyen yollar da aktif olarak kullanılıyor.

Asansörlerin ve yürüyen yolların çalışmaya devam etmesi için servis ve onarım ihtiyaçlarınıza cevap vermeye devam ediyoruz. Her zaman öncelikli olarak teknik ekibin güvenliğini gözeten politikamız, saha ekiplerinin sağlıklı ve hijyenik koşullarda çalışması için de gereken önlemleri alıyor.

Pandemi süreci boyunca bakım ve onarım işlemleri için gerekli olabilecek yedek parçalarla ilgili stoklarımız da bulunuyor. Bu sayede gerekli olan onarımın yapılması için sevkiyatlarda gecikme yaşansa dahi sizler için hızlıca aksiyon almamız mümkün oluyor.

Yakın Zamanda Gönderilenler

  • info@example.com
  • 6701 Democracy Blvd, Suite 300, USA