Hizmetlerimiz

Katlar Arası Erişim Bizim İşimiz

Ekran Resmi 2021-02-24 13.19.22

Asansör Montajı

Katlar ArasıI Erişim Bizim İşimiz.

Asansör Montaj

Asansör montajı projenin çizildiği ilk gün başlar. Firmamız bünyesinde bulunan mühendislerimiz tarafından asansör boşluğu ölçümleri yapılır, yine projeye uygun olarak asansör kuyu projesi çizimini yapılır. İlk malzeme asansör boşluğuna daha girmeden proje üzerinde asansörün nasıl görüneceği belirlenmiş olur.

Yalnız sözleşme üzerinde belirtilen malzemeler montajda kullanılır. Yine yalnız kalitesi kanıtlanmış malzemelere montajlarımızda yer verilir.

HGM Asansör olarak:

  • Araç asansörleri
  • Yük asansörleri
  • Yolcu asansörleri
  • Sedye asansörleri
  • Makaslı platformlar
  • Elektrikli veya hidrolik yük vinçleri
  • Bina iç veya dış kısımlarına çelik konstrüksiyon içerisinde asansör

Çözümlerimizle yanınızdayız.

Hizmetlerimiz

Asansör Bakım ve Teknik Servis

Çevresel etkenlerden, elektrik sorunlarından veya kullanım hatalarından dolayı, kullandığımız asansörlerde bazı problemlerle karşılaşabiliriz.  Bu problemleri en aza indirgemek ve asansörümüzün güncel durumunu güvenli halde tutabilmek için asansör bakım hizmetine ihtiyaç duyarız.

TC sanayi bakanlığı tüm asansör sistemlerinin aylık periyotlar ile bakım kontrollerinin yapılmasını şart koşmaktadır.

HGM Asansör olarak 30 yılı aşkın deneyimimiz, genç ve dinamik kadromuz ile asansör aylık periyodik bakımlarınızı gerçekleştiriyor ve 7/24 teknik servis hizmeti sunuyoruz. Garantimiz içerisinde bulunan ve periyodik bakımı devam eden tüm asansörlerimizde sarf malzemeleri hariç tüm malzemelerin garanti kapsamında değişimini sağlıyoruz.

Ekran Resmi 2021-02-24 13.18.25

Bakım

Arıza

Hizmetlerimiz

Ekran Resmi 2021-02-24 12.47.42

Revizyon

Modernizasyon

Asansör Revizyon/Modernizasyon İşlemleri

Eski asansörlerinizin sürekli sorun çıkarmasından sıkıldınız mı? Yada yıllık periyodik asansör muayenesinde çıkan eksiklikleriniz çok yüksek fiyatlara mı mal oluyor? Asansörcünüz sürekli çalışır durumda olan eski malzemelerinizin değiştirilmesi gerektiğini mi söylüyor? Geçmiş birikimi yeterli olmayan firmalar arızalı veya tamir edilebilecek olan eski malzemelerle pek vakit harcamazlar yada bu malzemelerle ilgilenebilecek deneyime ve yeterliliğe sahip değillerdir. HGM Asansör 30 yılı aşkın deneyimi ve her yeni projede işine yeni başlayan bir firmanın heyecanıyla asansörünüzdeki eksikliklerin en uygun çözüm yollarını size sunar. Müşteri ile koordineli yürütülen revizyon işlemlerinizde müşterinin tüm aşamalardan haberdar olması sağlanır.

Yakın Zamanda Gönderilenler

  • info@example.com
  • 6701 Democracy Blvd, Suite 300, USA